اطلاعیه و رویدادها

اطلاعیه 2 یونیکاپ 7 – راهنمای ارسال ویدیوها

هفتمین دوره مسابقات ایران یونیکاپ بخش خلاقیت و نوآوری بهار 1402

با سلام خدمت دانش آموزان و مدرسین عزیز

از این پس میتوانید از طریق برنامه روبیکا یا از طریق دکمه “ارسال پیام” سبز رنگ در بخش پایین سمت راست سایت ایران یونیکاپ اقدام به ارسال پیام ، جهت شرکت در مسابقه و ارسال آثار بی نظیر خود کنید.

  1. بر روی دکمه “ارسال پیام” به صفحه پیامرسان ایران یونیکاپ منتقل میشوید
  2. مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ1سپس با دکمه “ورود” بالای صفحه پیامرسان اقدام به ورود به حساب کاربری خود کنید.
  3. اگر حساب کاربری ندارید نگران نباشید، دکمه “ثبت نام” را انتخاب کنید و در صفحه بعد تنها کافی است شماره همراه خود را وارد کنید؛ یک رمز عبور موقت 4 رقمی برای شما ارسال میشود، این رمز را در بخش کد تایید همان صفحه وارد کنید ، تبریک میگیم شما یک حساب کاربری برای خود ساخته اید و با موفقیت به آن وارد شده اید.مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ3
  4. حال بعد از ورود یا ثبت نام شما به صورت خودکار صفحه اول پیام رسان باز میگردید و کافی است برای شروع ارسال پیام دسته بندی گفتگو خود را (ارسال ویدیو مسابقه) انتخاب کنید تا بخش ارسال پیام برای شما فعال شود.
  5. در همان صفحه موضوع گفتگو ر یک عبارت با معنی و مرتبط با پیام خود همچون شرکت در مسابقه ایران یونیکاپ دوره هفتم یا هر عنوان مناسب دیگری را که در نظر دارید درج کنید و در بخش متن پیام مشخصات خود را به صورت کامل بنویسید.مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ2
  6. در بخش فوقانی متن پیام ، دکمه افزودن ضمیمه را انتخاب کنید .
  7. در ضمیمه ، یک عکس از خودتون ، یک عکس از ربات یا دست سازه ای که ساخته اید و یک ویدیو کمتر از 60 ثانیه و حداکثر حجم 200 مگابایت ارسال فرمایید.
  8. تمام ، شما ثبت نام کرده اید و کارشناسان ما از همین طریق پیام شما را دریافت و بررسی میکنند و پاسخ شمارا خواهند داد.
  9. در هر زمان میتوانید از طریق لینک https://iranunicup.com/support/ یا همان دکمه ارسال پیام وارد بخش پیام رسان شوید و گفتگو ها را بررسی کنید یا پیام جدید ارسال فرمایید.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا