ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  بسیار خب
  ورود

  به پیام رسان اختصاصی ایران یونیکاپ خوش آمدید. قبل از ارسال پیام وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید.

  راهنمای استفاده از پیامرسان ایران یونیکاپ

  از این پس میتوانید از طریق برنامه روبیکا (09374960202) یا از طریق همین صفحه اقدام به ارسال پیام ، جهت شرکت در مسابقه و ارسال آثار بی نظیر خود کنید.

  1. ابتدا از طریق لینک ورود بالای صفحه وارد حساب کاربری خود شوید.
  2. اگر حساب کاربری ندارید نگران نباشید، دکمه "ثبت نام" را انتخاب کنید و در صفحه بعد تنها کافی است شماره همراه خود را وارد کنید؛ یک رمز عبور موقت 4 رقمی برای شما ارسال میشود، این رمز را در بخش کد تایید همان صفحه وارد کنید ، تبریک میگیم شما یک حساب کاربری برای خود ساخته اید و با موفقیت به آن وارد شده اید.
  3. حال بعد از ورود یا ثبت نام شما به صورت خودکار صفحه اول پیام رسان باز میگردید و کافی است برای شروع ارسال پیام دسته بندی گفتگو خود را (ارسال ویدیو مسابقه) انتخاب کنید تا بخش ارسال پیام برای شما فعال شود.
  4. در همان صفحه موضوع گفتگو ر یک عبارت با معنی و مرتبط با پیام خود همچون شرکت در مسابقه ایران یونیکاپ دوره هفتم یا هر عنوان مناسب دیگری را که در نظر دارید درج کنید و در بخش متن پیام مشخصات خود را به صورت کامل بنویسید.
  5. در بخش فوقانی متن پیام ، دکمه افزودن ضمیمه را انتخاب کنید .
  6. در ضمیمه ، یک عکس از خودتون ، یک عکس از ربات یا دست سازه ای که ساخته اید و یک ویدیو کمتر از 60 ثانیه و حداکثر حجم 200 مگابایت ارسال فرمایید.
  7. تمام ، شما ثبت نام کرده اید و کارشناسان ما از همین طریق پیام شما را دریافت و بررسی میکنند و پاسخ شمارا خواهند داد.
  8. در هر زمان میتوانید از طریق لینک https://iranunicup.com/support/ یا همان دکمه ارسال پیام وارد بخش پیام رسان شوید و گفتگو ها را بررسی کنید یا پیام جدید ارسال فرمایید.

  در این بخش بدون محدودیت های اینترنتی میتوانید ویدیوهای خود را برای ایران
  یونیکاپ ارسال نمایید یا سوالات خود را با ما در میان بگذارید